VMware 5.5 Surumu Cikti Hatalari ile Birlikte :)

Written by Ertan Gülen on. Posted in vSphere

Gecen hafta ici hakkinda bircok yazi okudugumuz Vmware`in tum urunlerini guncelledigi ve 5.5. surumune ulastigi bilgileri tazeligini korurken hatalar da ortalikta gezmeye basladi.

Cok muhtesem bir ozellik olan surukle birak ile gorsel arayuzde Vmotion gerceklestirme islemleri suan icin calismiyor. Hem de en guncel ve en guvenilir surumde.

 

http://tribu.la/au linkinden erisebileceginiz yazida da okuyabileceginiz gibi update ile bu hata giderilecekmis. Fakat bunca test ve deneme surecleri esnasinda gorulmemis ve duzeltilmemis bir hata icin fix beklemek bana komik geliyor Gülümseme

Tags: ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Leave a comment

*