VMware vExpert Seçildim.

Written by Ertan Gülen on. Posted in Kişisel, vSphere

Bu sabah çok güzel bir haber ile uyandım ve telefonumdan gördüğüm mail ile gerçekten çok mutlu oldum.


John Troyer (vExpert Program Manager) tarafından gönderilen mail ilevExpert 2011 ödülüne layık olduğum haber geldi. Bu ödüle yaptığım paylaşımlar, etkinlikler ile ulaşabildiğim için mutluyum. Desteği olanlara çok teşekkürler.

John Troyer’in gönderdiği maili sizinle paylaşmak istedim. :)

Dear Ertan GULEN,

We’re pleased to designate you as a as recognition of your contributions to the , virtualization, and cloud computing communities. You’ve done work above and beyond, and we’re delighted to communicate more closely, to share resources, and to offer other opportunities for greater interaction throughout the year as we continue to grow knowledge and success in the community of IT professionals. Welcome to the vExpert 2011 Program!

Ekleme 1: Desteği olanlar: Ali SAMAY, Ercan ERGEN, Hepinize teşekkürler :)

Tags: ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Comments (4)

 • RecepYUKSEL

  |

  Hocam hayırlı uğurlu olsun, Tebrik ederim.

  Reply

 • Muhammed Mustafa Coşkun

  |

  Tebrikler Abi… İnşallah bundan sonrası dahada hayırlı olur… ;)

  Reply

Leave a comment

*