vSphere 5.0 Satışta

Written by Ertan Gülen on. Posted in vSphere

22 Ağustosta satışa çıkacağı açıklanan .0 artık download edilebilir durumda. Bu da demek oluyorki vmware müşterileri artık ESX 4.x sürümlerini satın alamayacak ancak .0 satın alınıp belli bir süre daha downgrade (sürüm düşürme) işlemi gerçekleştirebilecek. Vmware’in sitesinden alınmış olan aşağıdaki ekran görüntüsü ile download edilebilir durumda olduğunu bir kez daha söylemiş olalım.

image

Bu açıklamanın bir diğer yanı ise NDA’ler çercevesinde yazamadığımız konuşamadığımız ne varsa artık rahat rahat yazıp konuşabileceğiz Smile

Tags: , , , , , ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Leave a comment

*