Microsoft İş Üretkenliği Sunucu Çözümleri Seminerler Dizisine Davetlisiniz

Written by Ertan Gülen on. Posted in Exchange 2010, Forefront, Office 2010, Sanallaştırma, Seminer, System Center Ailesi, Windows Server 2008 R2

16 Haziran tarihinde Microsoft İstanbul Ofisi’nde düzenlencek olan seminerlerimize davetlisiniz.

 

Seminerlerimizde 2.0, 2007 R2, Sp1 , ve gibi konularda alanında uzman arkadaşlarımızın yapacağı konuşmalar ile çok değerli bilgilere erişebilirsiniz.

 

Kayıt için

http://www.medyasoft.com.tr/microsoft/seminar_registration.aspx

isuretkenligisemineri

Tags: , , , , , , ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Leave a comment

*