Office 2010 Göremeden Office 2013

Written by Ertan Gülen on. Posted in Office 2010

Microsoft rakiplerini kızdıracak, piyasayı hareketlendirecek hamlelere devam ediyor. Bir microsoft çalışanın Sharepoint ile ilgili paylaştığı düşüncelerine bakacak olursak Microsoft; ürününü daha deneme şansını yakalayamamış bir çok Office kullanıcısı ve özellikle SharePoint geliştiricisi varken şimdi de SharePoint açısından yaşanan yetersizliklerden dolayı ’ün piyasaya çıkışını erkene çekmeyi planlıyor. ile gelen desteği maalesef Office 2010 ile kullanılamıyor ve Office 2010 ile çalışabiliyordu.

office20101.png

Sırf bu sebepten dolayı Microsoft Office 2013 () geliştirme sürecine hız verdi. Şuan için Office 2013 ile ilgili bilinen tek yeni özelliğin .Net 4.0 desteği sunacağı ve -Office 2010 ikilisi ile kullanmaya başlayacağımız Online hizmetlerin daha da geliştirileceği üzerine..

Tags: , , , , , , , , , ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Leave a comment

*