Windows 8 Consumer Preview Ürün Anahtarları

Written by Ertan Gülen on. Posted in Windows 8

Yazmayacaktım ama siteye gelen aramalarda bu sorguyu rastlayıp sonrasında da hala Developer Preview ürün anahtarları ile karşılaşanlar olduğu için paylaşma ihtiyacı duydum:

Windows 8 Consumer Prview Ürün Anahtarı:
DNJXJ-7XBW8-2378T-X22TX-BKG7J

Amacım arama ile gelenlerin doğru içeriğe yönelebilmesi. Bu ürün anahtarı her dil ve 32 bit 64 bit farkı gözetmeksizin geçerlidir.

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Comments (2)

 • abdulkerim

  |

  kardeşim çok ama çok teşekkür ediyorum msn ekle görüşelim :)

  Reply

 • theMAX

  |

  Ben denedim maalesef geçerli değil :S

  Reply

Leave a comment

*