Windows 8 Katilimsiz Kurulumlari Icin Urun Anahtarlari

Written by Ertan Gülen on. Posted in Windows 8

Windows 8 kurulumlarinda bazi durumlarda urun anahtari girilmesi gerekebilir ornegin cevap dosyasi ile yada katilimsiz kurulum ile. Bu durumlarda yazmamiz gereken default urun anahtarlari asagidaki gibidir.

Windows 8

46V6N-VCBYR-KT9KT-6Y4YF-QGJYH

Windows 8 Professional

V7C3N-3W6CM-PDKR2-KW8DQ-RJMRD

Windows 8 N

7QNT4-HJDDR-T672J-FBFP4-2J8X9

Windows 8 Professional N

4NX4X-C98R3-KBR22-MGBWC-D667X

Windows 8 Single Language ]

NH7GX-2BPDT-FDPBD-WD893-RJMQ4

Dikkat: bu urun anahtarlari ile aktivasyon yapamazsiniz sadece kurulum adimlarinda gerekli oldugu takdirde girilmelidir. Ardindan aktivasyon icin kurumunuza ait urun anahtarlari ile Merkezi aktivasyon yapmalisiniz.

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Comments (2)

 • Uğur

  |

  2 saattir arıyordum helal olsun ne diyim üstad :)

  Reply

 • Mehmet

  |

  Kardeşim eyw az daha format atamıyordum sayende :)

  Reply

Leave a comment

*