Windows 8’den ilk resmi video

Written by Ertan Gülen on. Posted in Windows 8

Bugün “Los Angeles – All Things Digital” ve “Taipei – Computex” etkinliklerinde kod adlı Windows’un bir sonraki sürümünün halka açık ilk demoları yapıldı. Bu etkinliklerde yapılan bir video yu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Videoda en dikkat çekici noktalardan biri ise Store’un kısayolunun bulunması, bakalım Windows 8 ile birlikte daha ne yeniliklerle karşılasacağız. :)

Tags: , , , , , , , , , , ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Leave a comment

*