HVRemote 2012 R2 Desteği Yayınlandı

Written by Ertan Gülen on. Posted in Sanallaştırma

Workgroup yada domain join farkı gözetmeksizin ortamınızdaki sunucuları uzaktan yönetmek için kullanabileceğiniz bir tool olan v1.08 ile Windows Server 2012 R2 ve Windows 8.1 desteği getirdi. Şimdiye kadar kullanmadıysanız aşağıda sayfadan ulaşabileceğiniz bu küçük uygulamayı kesinlikle tavsiye ederim

Link: http://tribu.la/ar

Önemli Uyarılar: Windows 8 yada 8.1 de Microsoft Account ile yetki sorunu yasayabilirsiniz, domain yada local kullanıcınız ile çalısın. urun Microsoft çalışanı tarafından yayınlansa da Microsoft yayını değildir ve kullanım riski size aittir.

 

Tags: ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Leave a comment

*