Oracle E-Business Suite R12 için Hyper-V Desteği Açıklandı

Written by Ertan Gülen on. Posted in Sanallaştırma

tarafında üzerinde çalışacabilen uygulamalar hakkında daha önce yazmıştım fakat bu sefer biraz daha farklı bir ürün desteğini sizlerle paylaşmak istedim:

R12

Oracle’ın bu ürünü ile firmanız kapsamında kaynak planlama, tedarik zinciri yönetimi ve satın alma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Aslında bir nevi paket çözüm olan uygulamanın daha detaylı bilgisine http://tribu.la/b2 linkinden erişebilirsiniz.

Oracle Türkiye’den Fatih Tüfekcinin destek ve ürün sertifikası hakkında yazısına ise http://tribu.la/b3 linkinden erişebilirsiniz.

Yazının orjinaline ise http://tribu.la/b4 linkinden erişebilirsiniz.

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Leave a comment

*