System Center 2012 Sp1 VHD Download Linkleri

Written by Ertan Gülen on. Posted in Sanallaştırma, System Center Ailesi

Sizler de benim gibi her ihtiyaç halinde sıfırdan kurmak isteyip sonra üşenip en son kurulan ama tam ayarlanmamış demo ortamında çalışmak zorunda kalıyorsanız, Microsoft bizim gibi üşengeçleri düşünmüş ve ürünlerin kurulu halini içeren dosyalarını download imkanı sağlamış.

Ben bunlar ile ne yapacağım derseniz zaten direk kapayın bu sayfayı okumayın ama işin şakası bir yana, bir sürü ön gereksinim ve ayardan kurtulup çalışır bir test ortamına kısa yoldan ulaşmak isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Malum VHD olduğu için ihtiyacınız da olacak ama o kadarına da sahipsinizdir sanırım bu ürünleri denemek istediğinize göre :)

 

 

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Ertan Gülen

Ertan Gülen 1986 istanbul doğumludur. 8 yılı aşkın süredir bilişim sektörünün içerisinde farklı rollerde görev almaktadır. Bilge Adam BTA‘da eğitmenlik ve danışmanlık görevlerinin ardından bir süre Microsoft Türkiye'de Sanallaştırma ağırlıklı olarak System Center ürün ailesi, Forefront Güvenlik ailesi ve Server Ailesi hakkında İş Ortakları Teknoloji Danışmanı olarak görev almıştır. Şuan ise Avnet Türkiye'de Microsoft ürünlerinden sorumlu teknik danısman olarak çalışmaktadır. Windows 8 ve Hyper-V 3.0 araştırmakta, Hp Blade Sistemler, Sanallaştırma Mimarileri, Cloud Computing gibi konular üzerine kafa yormaktadır. MVP: Virtual Machine, vExpert 2011,MCT, ASE, CCNA, VCP, SCS, HPCI vb. sertifikalara sahiptir.

Leave a comment

*